Gravírování skla

DOMŮ > GRAVÍROVÁNÍ SKLA

U každého výrobku nabízeného v e-shopu najdete informace k možnosti gravírování na dno výrobku. Na této stránce je uvedena kompletní nabídka gravírování do skla a dále postup výroby.

 

GRAVÍROVÁNÍ NAŠICH SKLENĚNÝCH VÝROBKŮ

Naše výrobky s gravírováním můžete použít jako dárky k významných událostem, například svatba, narozeniny, výročí nebo narození dítěte. Výrobky lze použít také jako sportovní trofeje nebo firemní dárky. Záleží jen na vašem nápadu a možnostech realizace.

Vaše požadavky s vámi zkonzultujeme a pokusíme se najít nejlepší řešení. Logo či text lze aplikovat na plochou část výrobku (jak vidíte na obrázku vlevo) nebo na dno výrobku (vhodné např. na malý obrázek, jméno nebo datum - na obrázku vpravo). Základní možnost gravírování na dno výrobku najdete u každého výrobku. Na všechny ostatní možnosti gravírování rádi vytvoříme individuální cenovou nabídku.    

 

REFERENCE - Realizovali jsme zakázky například pro švýcarskou banku EFG Bank, firmu Givenchy, Hotel Hilton Praha nebo pro firmu ThermoKing. Dále jsme také vyráběli ocenění pro různé události nebo sportovní akce - Ocenění nejlepším starostům ČR, charitativní běh RUN FOR HELP.

GRAVÍROVÁNÍ LOGA NA VÁMI DODANÉ SKLENĚNÉ VÝROBKY

Využití v restauracích a hotelích. Např. lahve, skleničky, vázy a mnoho dalších možností využití. Například jsme také realizovali gravírování na karafy na vodu pro dvě restaurace v Poděbradech - Café Oliver, CUCINA jídlo & víno.

 


REALIZACE

TECHNIKA GRAVÍROVÁNÍ SKLA

K výrobě loga či textu na výrobku používáme techniku pískování, kdy dochází vháněním písku na povrch skla ke zmatnění a částečnému odebrání skla (vznikne reliéf). Zakrytím skla pomocí fólie docílíme požadované opískované plochy.

 

MOŽNOSTI BALENÍ

Můžeme také nabídnout úpravu balení výrobku. Tato nabídka je určena pro větší množství výrobků. Pro některé naše zákazníky necháváme vyrábět speciální krabičky. Jedná se o českou výrobu - kartonážka v Jablonci nad Nisou.   

 

POPTÁVKA

Váš dotaz můžete zaslat na email info@artcristal.cz nebo využijte formulář níže.

Kalkulaci ceny pro realizaci provedeme na základě vašich požadavků.

 

Některá omezení:

  • logo je příliš malé nebo složité
  • text je příliš malý
  • kvůli barevnosti výrobku není viditelné logo či text
  • výrobek nemá rovnou plochu pro umístění loga - dochází k deformaci loga či textu

 

Pokusíme se najít společné řešení.

 

Poptávkový formulář

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu