Bezpečně až k vám domu

Postarali jsme se o to, aby naše výrobky dorazily až k vám tak, jak jste si je objednaly. Ručně tvarované skleněné výrobky mají vždy trochu jiný tvar, v tom je jejich originalita, ale pro transport jsou náchylné k prasknutí. Vypadá to, že jsme našli cestu pro bezpečný transport. Zatím nemáme žádné výrobky, které se poškodily během cesty k zákazníkovi. (ťuk, ťuk, ťuk...) Je to také díky spolehlivým službám Zásilkovny.cz, která se společně s námi stará o bezpečné doručení až k vám domu.

 

Znáte naše služby?

Expedujeme objednávky do druhého pracovního dne. Nabízíme vám dvě možnosti doručení. Je jen na vás, kterou si vyberete. Obě jsou zdarma.

 

1) Doručení na pobočku Zásilkovny

Během vyplňování objednávky si pohodlně vyberete z mapy nebo podle adresy nejbližší pobočku Zásilkovny (mapa poboček Zásilkovny ZDE). O doručení na pobočku vás poté bude informovat Zásilkovna sms zprávou nebo emailem. Až se vám to bude hodit, tak si balíček vyzvednete.

 

2) Doručení na adresu      

Běžné doručení balíčku dopravcem, který spolupracuje s firmou Zásilkovna.cz. O termínu a času doručení na vaši adresu vás bude informovat dopravce. 


Podívejte se na to, co se děje s výrobkem než se vydá na dalekou cestu k vám.

 

baleni1
baleni2baleni3
Zpět do obchodu