LED dřevěný podstavec

LED svítící dřevěný podstavec.

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
375 Kč
Kategorie: Navíc k výrobku
Materiál: bukové dřevo
LED světlo: 0,36 W spotřeba

Rozsviťte skleněné výrobky díky LED svítícím dřevěným podstavcům. Nechte rozzářit barevné vnitřní dekory výrobků a doplňte váš pokoj o originální světelnou dekoraci. Podstavce, tak jako všechny naše výrobky, vyrábíme v naší sklárně. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, povrchově ošetřeny a osazeny úsporným LED světlem. Součástí balení je také síťový adaptér, který má pohodlný vypínač.

Doporučujeme použití svítících podstavců u těžítek, které mají vnitřní dekor ve spodní části výrobku. Poté docílíte nejlepšího výsledku. Rádi vám s výběrem poradíme. Stačí nám napsat. Postupně doplníme ke každému výrobku v e-shopu vhodnost pro použití tohoto svítícího podstavce.

grade ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
Nakupujete výrobek přímo od výrobce, rodinné sklárny Artcristal Bohemia.

zoom_out_map ROZMĚRY
Velikost podstavce je cca 8 x 8 cm. Výška je 2 cm. Velikost svítící plochy je kruhová část o průměru 2,5 cm. Svítící plocha musí být celá zakrytá dnem výrobku. Proto se každý výrobek nedá použít. Některé výrobky mají menší spodní plochu! Rádi vám s výběrem poradíme.

warning UPOZORNĚNÍ
Výrobek je určen pouze pro vnitřní použití. Podstavec se skleněným výrobkem umístěte na bezpečné místo, aby nedošlo k pádu a rozbití!

power NAPÁJENÍ
Pomocí síťového adaptéru, který je součástí balení.

local_shipping DOPRAVA
Při samostatném objednání podstavce bude účtované dopravné v hodnotě 90,- Kč. Při objednání podstavce s výrobkem je doprava na vaši adresu nebo na pobočku Zásilkovny do ČR a SR zdarma. Nejrychlejší a nejbezpečnější doručení je na pobočku Zásilkovny, kdy si balíček vyzvednete pohodlně na vámi vybraném výdejním místě.

Máte ještě více otázek? Můžete se podívat na průvodce nákupem, kde se dozvíte více informací o celém nákupu na našem e-shopu.

school PODROBNÝ PRŮVODCE NÁKUPEM

logo

 

Zpět do obchodu