Jak vítězka US Open 2019 dostala náš skleněný výrobek

Již několik let navštěvujeme v únoru veletrh Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem. Je to největší veletrh v Evropě se svým zaměřením a najdete zde také mnoho výrobců skla z celého světa. Vystavovatelů je kolem 4000 a návštěvníků z celého světa se na výstavišti vystřídá během pěti dnů kolem 150 000. Na tomto místě se setkáváme se stávajícími zákazníky a také zde nalézáme mnoho nových zákazníků.

Veletrh v roce 2020 byl bohužel ovlivněn začínající pandemií Covid-19, ale to horší nás všechny nejen v České republice teprve čekalo...

Abych se ale dostal k věci. Před několika lety nás na veletrhu navštívila americká rodinná firma, která vyrábí sportovní trofeje (gravíruje na výrobky texty a loga) pro zákazníky ve Spojených státech a také v Kanadě. Jsou dokonce oficiálním dodavatelem cen pro US Open a PGA Tour. Po přátelském setkání jsme se domluvili na spolupráci. No a tato spolupráce již funguje více jak deset let. My dodáváme naše výrobky a oni podle použití gravírují na povrch výrobku loga turnajů a jména vítězů. Moc si vážíme této spolupráce, ke které stačilo podání ruky, držení slova obou stran a slušnost. Nebylo třeba písemných smluv.

V tomto místě to vypadá, že příběh je téměř u konce a vy se dozvíte, jak to dopadlo, ale.... :)

... ale nyní vstupuje na scénu náš, také dlouholetý, zákazník ze Singaporu, který již mnoho let nakupuje české sklo a nabízí ho zákazníkům v Singaporu. I přes již covidově napjatou situaci v Asii se mu podařilo přicestovat do Frankfurtu na zmiňovaný veletrh. Vždy nám vozí nějakou místní specialitku, jako třeba sušené maso nebo krevetové sušenky, a my mu na oplátku dáváme oplatky z našeho lázeňského města Poděbrad, jednou také dostal trubičky z Hořic;). Po chvíli rozhovoru nám chtěl ukázat video, které natočil během sledování televize doma v Singaporu. Doslova říkal: "Sleduji televizi, sportovní zprávy, a najednou vidím, že vítězka US Open 2019, Bianca Andreescu, drží při focení na střeše Rockefelerova mrakodrapu na Manhattanu v USA v jedné ruce svou vítěznou trofej a v druhé ruce cosi povědomého. Rychle jsem vše natočil a podíval se na video znovu. Tu skleněnou vázu znám!!!".

Bianca Andreescu

 

Poté už stačilo jen hledat na internetu a po chvíli jsme našli článek v amerických novinách. Bianca Andreescu, vítězka US Open 2019, drží v ruce naši skleněnou vázu s gravírovaným logem US Open. Odkaz na článek je ZDE a zmíněnou vázu najdete v našem e-shopu ZDE.   

Je pro nás úžasné, že výrobek malé rodinné sklárny ve Velkém Oseku nedaleko Poděbrad se může dostat na takové místo a do takových rukou. Moc si toho vážíme, všichni ve sklárně. Ten pocit si nekoupíte.

Prostě dělejte věci s radostí pro radost druhých, držte slovo a ono si to tu správnou cestu najde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení