Hledáte originální firemní dárek?

...možná jste teď narazili na něco, co právě hledáte!

Vyrábíme dekorační sklo již téměř 30 let a během této doby jsme vyrobili také obrovské množství firemních dárků. Nezáleží kolik výrobků budete chtít. Jsme schopni připravit firemní dárky v jakémkoliv množství. Nemáme problém připravit například i jednu vázu pro zaměstnance, který slaví životní jubileum nebo se mu podařilo ve firmě něco výjimečného.

Nabízíme vám kvalitní ručně vyráběné skleněné výrobky, které jsou všechny vyrobeny v naší sklárně nedaleko Poděbrad. Dbáme na kvalitu našich výrobků. Je to přeci vizitka naší malé rodinné sklárny. U každého výrobku najdete také přiložený certifikát původu.

Na každý výrobek jsme schopni vytvořit gravírování. Může to být logo vaší firmy, text, datum nebo různé kombinace. Rádi vám poradíme a společně najdeme to nejlepší řešení.

Pokud je pro vás důležité i balení výrobku, můžete si vybrat z naší nabídky dárkových krabiček se saténem. Každou dárkovou krabičku tvoříme přímo na míru pro výrobek a ručně. Výsledek vypadá luxusně a vy máte skleněný dárek připravený přímo k předání.

Realizovali jsme zakázky například pro švýcarskou banku EFG Bank, firmu Givenchy, Hotel Hilton Praha nebo pro firmu ThermoKing. Dále jsme také vyráběli ocenění pro různé události nebo sportovní akce – např. dárek pro vítězku US OPEN, dárky pro firmu KFC, ocenění nejlepším starostům ČR, ceny pro Asociaci malého fotbalu, ale také třeba pro charitativní běh RUN FOR HELP. Již několik let dodáváme výrobky k události Cena Ď. Mezi oceněné patřili např. Věra Čáslavská, Kardinál Dominik Duka nebo Karel Gott. Většina výrobků byla s gravírováním a v dárkových krabičkách.

 

Můžete nás kontaktovat na e-mail info@artcristal.cz nebo na telefonu 321795220.

 

Zpět do obchodu